Aslı Caner

Fayda Studio Yönetici Ortak

Alternative Dispute Resolution

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 14 yıl farklı yayın kuruluşlarında editörlük yaptıktan sonra içerikteki tecrübesini dijitale taşıdı ve Türkiye’nin ilk dijital ajanslarından biri olan Youth Media’da Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak çalıştı.

2010 yılında Endeavor Girişimcisi olan Caner, üyesi olduğu TurkishWIN’in Kurucusu Melek Pulatkonak ile birlikte kadının iş hayatındaki potansiyelini artırmak amacıyla kurulan sosyal girişim BinYaprak’ı hayata geçirdi.

2017 yılında kreatif, dijital, sosyal medya ve etkinlik alanlarında projeler üreten ve hayata geçiren Fayda Studio’yu kurdu. Aynı ekip ile kültür sanat dünyasına farklı bir pencereden bakmak için www.culturevulture.com yayın hayatına başlattı. 

Dijital iletişim ile kurumsal ve toplumsal değişim projelerinde paydaş iletişimi konularında uzmanlaşan Caner, BluTV Pazarlama Danışmanı, Güvensan Tesis Hizmetleri Kurumsal İletişim ve Pazarlama Danışmanı, 39 Kalamış Marina Kurumsal İletişim ve Pazarlama Danışmanı, ACMP Turkey Kurucu Üyesi, TedX Reset Türkiye Danışma Kurulu Üyesi, Arya Kadın Platformu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapmakta. Caner, TurkishWIN, BinYaprak, Arya Kadın Platformu, PwN ve ACMP Turkey üyesidir.

Alternative Dispute Resolution

UZMANLIK

Alanı

Pazarlama İletişimi

Dijital İletişim

Sektör
Reklam – Pazarlama

YETKİNLİKLER

Profesyonel

Dijital Medya İletişimi

Pazarlama İletişimi

Topluluk Yönetimi

Akademik

Marmara Üniversitesi İletişim